Industrie Network zostało partnerem medialnym webinarium pt. Lean Office i Roboty – W drodze do doskonałości, które odbędzie się 26/11/2020 w godz. 11-12.
Inicjatorem wydarzenia oraz jednym ze współorganizatorów są Koło Naukowe Inżynierów przy WSB w Opolu, marka Wizlink oraz Wyższa Szkoła Bankowa. Podczas webinarium oprócz wspomnianego Wizlink, pojawią się także prelegenci z Lean Team. Prowadzącym będzie p.Bartosz Janiuk – przewodniczący Koła Naukowego Inżynierów WSB w Opolu, przedstawiciel Qumilock oraz entuzjasta lean manufacturing. Oprócz Industrie Network partnerem medialnym został Lean Time.
Podczas 60-minutowego otwartego dla wszystkich webinarium (otwarty kanał na Facebook, link zostanie udostępniony wkrótce przez Wizlink, WSB oraz Industrie Network) zostaną poruszone takie tematy jak:
- czas na lean czy może już na roboty?
- ujawnienie prawdziwego potencjału zespołów i procesu : wdrożenie podejścia opartego na wskaźnikach i wynikach; rozkręcenie działań lean oraz doskonalenie procesu, w tym zmiany.
- stabilizacja oraz standaryzacja działań – wyrównanie umiejętności, popularyzacja rozwiązań
- robotyzacja działań standaryzowanych – Wizlink i jego roboty software’owe jako kolejny i naturalny krok standaryzacji
- Czym jest RPA ? (robotic proces automation) – p. Michał Wawiórko, CEO First Byte Sp. z o.o., właściciela marki i narzędzia Wizlink, poda przykłady zastosowań oraz pokaże live, jak wytrenować robota.
Jak wytrenować robota?
Wizlink to polskie narzędzie pomagające firmom automatyzować rutynowe czynności, takie jak wprowadzanie lub kopiowanie danych pomiędzy aplikacjami, wypełnianie formularzy lub praca z dokumentami.
Z pomocą Wizlink można modyfikować istniejące procesy bądź tworzyć nowe bez modyfikacji systemu podstawowego a zatem można tchnąć nowe życie w stare aplikacje, co jest szczególnie istotne kiedy biznes oczekuje natychmiastowego wdrożenia zmian, aby nie pozostawać w tyle za konkurencją, chociażby z powodu zaciągniętego długu technologicznego.
Obecnie istniejące narzędzia klasy Robotic Process Automation, wymagają kompetencji programistycznych. Nasze narzędzie takowych nie wymaga. Od początku założenie było takie, że kierujemy produkt do biznesu, czyli do osób, które nie są osobami technicznymi, natomiast doskonale wiedzą co chcą zrobotyzować w swojej codziennej pracy.
Używanie narzędzia nie wymaga żadnych zmian w aplikacjach, które robotyzuje. Użytkownik, który tworzy scenariusz dla robota, nie ingeruje w kod aplikacji, strukturę jej danych bądź logikę biznesową. Wizlink komunikuje się z aplikacjami poprzez wyświetlane obiekty, ale może również korzystać z baz danych, arkuszy kalkulacyjnych Excel, usług internetowych, terminali tekstowych lub innych. Wszystko w ramach jednego scenariusza.